Mатеріали загальноукраїнської конференції “MATLAB та комп’ютерні обчислення в освіті, науці та інженерії”, Травень 16-18, 2019

24-27 квітня 2021 року на кафедрі аерокосмічних систем управління Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Національного авіаційного університету відбулась ІІ Міжнародна наукова конференція «MATLAB та комп’ютерні обчислення в освіті, науці та інженерії». Співорганізаторами конференції виступили: Херсонський державний університет, IT-компанія GlobalLogic Ukraine, Education та компанія MathWorks Inc. (Netherland branch). У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та студенти з України та Китаю.

Матеріали конференції публікуються лише з дозволу авторів