Навчальна аудиторія 506 висотно-швидкісних параметрів

Призначення навчальної аудиторії

Навчальна аудиторія висотно-швидкісних параметрів призначена для відпрацювання навчальних і наукових завдань пов’язаних з дослідженням принципу дії, конструкції, властивостей і особливостей експлуатації авіаційних:

– систем повітряної сигналізації на прикладі барометричного висотоміра типу ВД – 10

– пілотажних приладів на прикладі варіометру типу ВАР-30МК-3.

– комбінованих вказівників швидкості КУС – 730/1100

– пристроїв індикації та сигналізації кутів атаки та перевантаження УДУА-7

– пристроїв систем керування принцип дії яких заснований на застосуванні напівпровідникових фоторезисторів

– датчиків визначення положення рухомого об’єкта з різними типами електричних перетворювачів

На обладнанні яке встановлено в аудиторії проводяться лабораторні та практичні заняття по дисциплінам:

Інформаційно-вимірювальні пристрої і датчики систем керування та автоматики

Функціональна побудова пілотажно-навігаційних комплексів

Авіаційні прилади та системи

Основи виробництва авіаційних систем

Метрологія, технологічні вимірювання та прилади

Обладнання аудиторії також використовується аспірантами при проведенні наукових досліджень пов’язаних з напрямками побудови оптимальних систем керування.

Стенди навчальної аудиторії створювалися науково-педагогічними працівниками та навчально-допоміжним складом кафедри за участю і допомогою  Київського заводу автоматики ім. Г.І. Петровського та Київського державного авіаційного заводу «АВІАНТ», нинішнє ДП «АНТОНОВ».

Додаткове обладнання навчального класу

Додаткове обладнання навчального класу використовується як демонстраційні зразки техніки при вивченні дисциплін:

Проектування пристроїв та систем керування

Теорія автоматичного керування рухомим об’єктами

Моделі динаміки літальних апаратів та рухомих об’єктів

Методи обробки інформації в системах керування та навігації

Основи навігації літальних апаратів та орієнтації рухомих об’єктів

Наша кафедра докладає максимальних зусиль для підготовки студентів з високою фаховою освітою, та наші можлисості стримуються застарілою технічною базою. Ми постійно шукаємо спонсорів, але в наш час це вельме важко.

Приєднуйтесь до процесу інтелектуального відновлення потенціалу країни, ми будемо дуже вдячні Вам.