Навчально-наукова аудиторія 310 дослідження коріолісових вібраційних гіроскопів

Навчальна аудиторія гіроскопічних приладів та систем призначена для відпрацювання навчальних і наукових завдань пов’язаних з дослідженням принципу дії, конструкції, властивостей і особливостей експлуатації авіаційних:

– астрономічних компасів ДАК-ДБ-5
– гіроагрегатів ГА-6 курсової системи ГМК-1
– перемикачів поперечної корекції типу ВК-90 систем корекції гіроскопічних пристроїв
– курсової системи ТКС-П
– малогабаритних гіровертикалей типу МГВ-1СК
– курсових систем «ГРЕБІНЬ-1»
– повітряних горизонтів типу АГБ-3 та AГР-72
– акселерометрів типу БДЛУ-0.5
– пілотажно-навігаційних приладів типу ПНП-1
– командно-пілотажних приладів типу ПКП-1

На обладнанні яке встановлено в аудиторії проводяться лабораторні та практичні заняття по дисциплінам:

– Інформаційно-вимірювальні пристрої і датчики систем керування та автоматики
– Основи виробництва авіаційних систем
– Моделі динаміки літальних апаратів та рухомих об’єктів
– Функціональна побудова пілотажно-навігаційних комплексів
– Авіаційні прилади та системи
– Метрологія, технологічні вимірювання та прилади

Обладнання аудиторії також використовується аспірантами при проведенні наукових досліджень пов’язаних з напрямками побудови оптимальних систем керування та дослідження складних систем.

Стенди навчальної аудиторії створювалися науково-педагогічними працівниками та навчально-допоміжним складом кафедри за участю і допомогою Київського заводу автоматики ім. Г.І. Петровського, Київського заводу «Радар». Київського державного авіаційного заводу «АВІАНТ», нинішнє ДП «АНТОНОВ».

Додаткове обладнання навчального класу

Додаткове обладнання навчального класу використовується як демонстраційні зразки техніки при вивченні дисциплін:

– Проектування пристроїв та систем керування
– Цифрові системи керування
– Методи обробки інформації в системах керування та навігації
– Основи навігації літальних апаратів та орієнтації рухомих об’єктів
– Управління надійністю складних систем
– Методи оптимізації в задачах керування
– Основи теорії інформаційних процесів

Наша кафедра докладає максимальних зусиль для підготовки студентів з високою фаховою освітою, та наші можлисості стримуються застарілою технічною базою. Ми постійно шукаємо спонсорів, але в наш час це вельме важко.

Приєднуйтесь до процесу інтелектуального відновлення потенціалу країни, ми будемо дуже вдячні Вам.