Наукові школи та напрями роботи кафедри

• Наукові школи факультету в яких отримані визначні фундаментальні та прикладні результати

• Наукова школа

«Робастні оптимальні системи стохастичної стабілізації, оптимальна багатовимірна фільтрація, динамічна атестація та експертиза якості кібернетичних комплексів».

Науковий керівник напряму

д.т.н., професор Азарсков В.М.

• Наукова школа

«Методологія створення і алгоритми синтезу робастних систем управління польотом. Робастна стабілізація рухомих об’єктів. Методологія створення комбінованих систем управління з елементами штучного інтелекту».

д.т.н., проф. Сущенко О.А.

• Наукові напрями роботи кафедри, за якими проводяться дослідження

• Науковий напрям роботи

«Створення оптимальних робастних стохастичних систем стабілізації дтнамічних об’єктів. Оптимальні методи багатовимірної фільтрації. Методи динамічної якості та експертизи якості кібернетичних комплексів».

Науковий керівник напряму

д.т.н., професор Азарсков В.М.

• Науковий напрям роботи

«Методологія створення вібраційних коріолисових гіроскопів».

Науковий керівник напряму

д.т.н., професор Чіковані В.В.

• Науковий напрям роботи

«Розробка методів і алгоритмів синтезу робастних систем управління польотом. Розробка методології створення комбінованих систем управління польотом з елементами штучного інтелекту».

• Науковий напрям роботи

«Методологія створення і алгоритми синтезу робастних систем управ-ління інерціальними стабілізованими платформами. Системи стеження та стабілізації наземного призначення. Прецизійні інерціальні навігаційні системи».